Misyonumuz

Şebnem Peruk;  yenilikçi, fark yaratan ve çözüm üreten hizmet anlayışını şirket politikası olarak benimsemiş durumdadır. Peruk sektöründe kaliteli, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir.

Peruk firması olarak, kaynakları iyi yönetip, verimliği arttırarak hizmetlerimizin müşterilerimize en uygun maliyette ulaşmasını sağlamak misyonumuzun bir parçasıdır. Şirketimiz, bünyesinde çalıştırdığı personelin bilgi ve becerilerini arttırarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi kendisine görev edinmiştir.

Vizyonumuz

Sektörün saygın Peruk firmalarından biri olarak vizyonumuz;  takım olmayı başarmış, konusunda deneyimli, uzman teknik kadrosu ile sürekli hizmet yelpazesini genişleterek yeni ve uygun teknolojik çözümler üretmektir.  Firmamız, verdiği hizmetlerin tamamında yüksek standartlar ile hizmet vermeyi ve rakipsiz Peruk firması olmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda karşısına çıkabilecek tüm zorluklar ile mücadele etmeyi başaran ve yüksek hayal gücüne sahip ekibi ile beraber bıkmadan usanmadan çalışmalarına devam etmektedir. Bunun yanında firmamız, teknolojik gelişmeleri takip etmekte, kendisini geliştirmekte ve bu gelişmeyi müşterileri için yaptığı işlere yansıtmaktadır.

Firmamız, faaliyetlerine başladığı günden bu yana verdiği hizmetlerin sayısını ve kalitesini arttırmayı hedef olarak belirlemiş, bu sayede müşteri ilişkilerini geliştirmiş ve güvenilir bir Peruk firması olmayı başarmıştır. Ayrıca bu başarısını sürdürmek için her geçen gün daha da çok çalışmaktadır.

Peruk sektöründe müşterileri için en hesaplı çözümleri sunmayı kendisine görev edinen firmamız için en önemli öncelik müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda kendisini geliştirmek ve farkını göstermek için çağın yeniliklerine ayak uydurmaya çalışan firmamız, ülkemizde alanında ön sırada yer almayı vizyonunun temel parçası haline getirmiştir.

Kalite Politikamız

Şebnem Peruk; en üst seviyede müşteri tatminini, verdiği hizmette kaliteyi ve verimliliği esas olarak almış, bu kalite ve verimliliği ise müşteri ve birlikte çalıştığı takım arkadaşlarına yansıtmayı amaç edinmiştir.

Verdiğimiz hizmetlerin kalitesi ve belirleyiciliğinin yanında, bunu sürekli hale getirmeyi ve geleceğimizi güvence altına almayı hedefliyoruz. Şirket kalite politikamız gereği, toplam kalite felsefesini esas alan ve takım ruhunu ön planda tutan çalışmalar ile örnek alınan rekabetçi süreçler oluşturmayı hedeflemekteyiz.